piątek, 16 marca 2018

Inteligentny dom z gadżetami Xiaomi smart home z Banggood

Inteligentny dom z gadżetami Xiaomi smart home z Banggood

Jeszcze kilka lat temu nie do pomyślenia było, że będąc poza domem możemy zarządzać przed swój telefon większością czynności domowych. Dziś będąc w pracy możemy na przykład przez naszego smartfona zlecić odkurzanie i mycie podłóg, tak, żeby po powrocie z roboty zastać czyściutkie mieszkanko :) Do czego to wszystko zmierza :)

W sklepie Banggood gadżety i sprzęty firmy Xiaomi, która specjalizuje się w smart home i wielu innych dziedzinach technologii, możecie dostać w bardzo atrakcyjnych cenach. Przykładowo :


Xiaomi smart home - zestaw który można kompletować dowolnie. Może znaleźć się tutaj czujnik ruchu, czujnik otwarcia drzwi i okien, zabezpieczenia antykradzieżowe, czujniki temperatury, wilgoci i wiele innych. Programujemy sprzęt samodzielnie, a działa on poprzez Wi-Fi. Dzięki Xiaomi smart home można rozpocząć tworzenie inteligentnego budynku.


Xiaomi mi robot vacuum - odkurzacze - w Polsce popularne pod nazwą roboty sprzątające. Sprzątają same, myją podłogi, posiadają multum czujników dzięki którym skutecznie omijają przeszkody, meble itd.

Xiaomi mi vacuum - tutaj tańszy model robota sprzątającego.

Xiaomi air purifier - Oczyszczacz powietrza

Xiaomi pm2.5 detector - czujnik pyłu - W dzisiejszych czasach, gdzie smog zatruwa nam życie, warto mieć tego rodzaju gadżet.

Xiaomi rice cooker - Garnek do ryżu - Przydatny gadżet dla fanów kuchni azjatyckiej. Jest pewność, że ryż zawsze będzie ugotowany tak jak powinien, nie za twardy i nie przegotowany.

Czy chciałybyście mieć któryś z powyższych gadżetów/sprzętów?

4 komentarze:

  1. chciałabym mieć taki sprzątający odkurzacz :) , który wszystko robi sam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej! Ja może i jestem gadzeciażem i wgl jeśli chodzi o te sprawy to to kocham ale niewiem czy jest coś w tym takiego super. Nie można się dać w tym wszystkim zwariować jeśli chodzi o inteligenty dom bo z moich badań to raczej do niczego dobrego nie prowadzi.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Z miłą chęcią zajrzę również do Was!
Jeśli obserwujesz mój blog-poinformuj mnie o tym, na pewno się odwdzięczę.
Serdecznie pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...