wtorek, 30 listopada 2021

Perfumy Premium - czy warto?

Perfumy Premium - Czy warto?
- opinia o produktach
 

Znaleźć porządne, ładnie pachnące, niedrogie i trwałe perfumy to nie lada wyczyn. Oczywiście znajdą się, ale nie spełniają zazwyczaj wszystkich z wymienionych cech, co dyskwalifikuje je w użytkowaniu na dłuższą metę. Na rynku dostępnych jest sporo perfum w typie zamienników oryginalnych, drogich zapachów. Dzisiaj chcę Wam przybliżyć Perfumy Premium, które również należą do tego typu produktów. Sprawdzę je pod kątem najważniejszych wytycznych i ocenię czy warto się nimi zainteresować.
 

W ofercie Perfum Premium znajduje się naprawdę bardzo dużo zapachów, zarówno damskich jak i męskich. Wyszukiwarka produktów działa tak, że jak wpiszemy interesujący nas zapach, wyszuka nam zarówno oryginał jak i jego zamiennik - bo w sklepie można kupić to i to :)
 

Zamienniki zamknięte są w ładnej, skromnej buteleczce, umieszczonej dodatkowo w kartoniku. Prezentują się całkiem fajnie. Dostępne są w dwóch pojemnościach : 50 ml (cena 39,90 zł) i 12 ml (cena 14,90 zł). Te mniejsze fiołki idealnie sprawdzają się w torebce, zawsze można je mieć pod ręką. 
 

Dodatkowy ich plus, to to, że można orientacyjnie zamówić na początku małe fiołki, by sprawdzić czy zapach będzie nam odpowiadał. Wtedy dopiero decydować się na większe opakowanie. W ten sposób oszczędzimy pieniążki na zbędny wydatek, jeśli na przykład zapach nie przypadnie nam do gustu. Małe fiołki to też idealne rozwiązanie w podróży. Szczególnie samolotem, gdzie minimalizujemy wagę naszego bagażu do minimum.

Zamawiając zapachy ze sklepu Perfumy Premium wybrałam moje ulubione :
Oryginał tych ostatnich perfum kosztuje krocie, bo aż ponad 900 zł! Nigdy nie byłoby mnie stać na tak drogi zapach, a nawet jeśli mogłabym sobie na niego pozwolić, to jednak z pewnością znalazłbym coś ważniejszego, by zainwestować taką kwotę. Dzięki zamiennikowi mogę cieszyć się tym zapachem za "normalne" pieniądze. 
 

Wszystkie trzy zapachy Perfumy Premium, które mam, są rzeczywiście niemal identyczne jak ich wzory. Pachną ślicznie, intensywnie, a ich zapach utrzymuje się całkiem długo.

Właśnie jak jest z trwałością? Całkiem długo to trochę mało znaczące stwierdzenie. Trwałość zapachów Perfum Premium jest bardzo dobra i zadowalająca. Na ubraniach zapach utrzymuje się nawet kilka dni. Na skórze kilka godzin. W zasadzie użyty rano, wieczorem nadal jest wyczuwalny. Nie mam żadnych zastrzeżeń jeśli chodzi o trwałość. Perfumy Premium wypadają pod tym kątem rewelacyjnie.
 

Z ogromnej ilości zamienników perfum dostępnych na rynku, te zdecydowanie zasługują na większą uwagę. Perfumy Premium są trwałymi i niedrogimi odpowiednikami luksusowych zapachów i co najważniejsze, są na każdą kieszeń. Nie dużym kosztem możemy cieszyć się pełną ofertą zapachów z górnych półek drogerii. Myślę, że warto je poznać i wypróbować. Jestem przekonana, że będziecie zadowolone z ich jakości. 

Znacie Perfumy Premium? Jak się u Was sprawdzają?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Z miłą chęcią zajrzę również do Was!
Jeśli obserwujesz mój blog-poinformuj mnie o tym, na pewno się odwdzięczę.
Serdecznie pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...