Pokazywanie postów oznaczonych etykietą fashion.. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą fashion.. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 29 października 2015

Jesienna odsłona zamówienia z Romwe - nietrafione rozmiary :(

 Jesienna odsłona zamówienia z Romwe  - nietrafione rozmiary :(

Tym razem w Romwe złożyłam spore zamówienie. Wybrałam granatowy płaszczyk, spódniczkę w azteckie wzory, zieloną sukienkę oraz czarny kombinezon.


Spódnicę w azteckie wzory zamówiłam głównie do legginsów. Cenię sobie wygodę i praktycznie nie noszę takich rzeczy. Ostatnio w pracy z przyjaciółką stwierdziłyśmy, że wcale nie chodzimy w spódnicach. Niestety nie dane było mi jej ubrać, ponieważ źle sprawdziłam wymiary na stronie i nie wcisnęłam się w rozmiar L - który w rzeczywistości jest bardzo,bardzo malutki , całkiem jak europejskie S. Wielka szkoda,bo spódnica jest świetna. Jakby ktoś chciał ją przygarnąć, koniecznie dajcie znać.


Płaszczyk jest bardzo dobry jakościowo. Zamówiłam kolor granatowy w rozmiarze L. Zapina się go u samej góry - na karku. Z tego zamówienia on podoba mi się najbardziej. Ma bardzo miły w dotyku materiał.

Zielona sukienka jest prosta ale dosyć ładna. Ma cudowny kolor, jednak mogłam wybrać mniejszy rozmiar (wybrałam L), ponieważ jest z kolei troszkę obszerna. Jej materiał jest śliski i cienki.


Czarny kombinezon zamówiłam głównie dlatego, że jedyny, czarny jaki miałam, jest na mnie bardzo obcisły i źle się w nim czuję. Uważam, że taki czarny kombinezon wygląda bardzo elegancko. Pasuje ubrać go nawet do pracy, a na wierzch żakiet. Niestety i tym razem nie trafiłam z rozmiarem :( Góra jest ok, na plecach zamek, dopina się do samego karku. Jednak w biodrach, udach i nogawkach kombinezon jest za duży i za szeroki. Masakra :) Na pewno w tej formie nie będę w nim chodzić - możliwe,że go przerobię i zwężę po całości, tylko zastanawiam się nad materiałem, bo jest bardzo cieniutki, czy jest sens to przerabiać.


Tym razem zamówienie mało trafione :( Wielka szkoda, bo ubrania w Romwe są naprawdę fajne. Wniosek z tego,że trzeba bardzo skrupulatnie sprawdzać wymiary podane na stronie sklepu. Wniosek też dla mnie : będę zamawiać teraz rzeczy bardziej uniwersalne, w których będę dobrze się czuła : bluzy, tuniki - nie jakieś kombinezony. Po prostu chyba nie jest to w moim stylu i nie ma co na siłę szukać dla siebie czegoś, w czym i tak potem nie będzie się chodziło.


Poproszę Was o poklikanie w linki :
  ♥♥♥
Płaszcz : KLIK
Spódnica : KLIK
Sukienka : KLIK
Kombinezon : KLIK
ROMWE : KLIK
 ♥♥♥
 Bardzo dziękuję za każdą pomoc.


Spodobało Wam się coś?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...