Jesienna odsłona zamówienia z Romwe - nietrafione rozmiary :(
Tym razem w Romwe złożyłam spore zamówienie. Wybrałam granatowy płaszczyk, spódniczkę w azteckie wzory, zieloną sukienkę oraz czarny kombinezon.
Spódnicę w azteckie wzory zamówiłam głównie do legginsów. Cenię sobie wygodę i praktycznie nie noszę takich rzeczy. Ostatnio w pracy z przyjaciółką stwierdziłyśmy, że wcale nie chodzimy w spódnicach. Niestety nie dane było mi jej ubrać, ponieważ źle sprawdziłam wymiary na stronie i nie wcisnęłam się w rozmiar L - który w rzeczywistości jest bardzo,bardzo malutki , całkiem jak europejskie S. Wielka szkoda,bo spódnica jest świetna. Jakby ktoś chciał ją przygarnąć, koniecznie dajcie znać.
Spódnicę w azteckie wzory zamówiłam głównie do legginsów. Cenię sobie wygodę i praktycznie nie noszę takich rzeczy. Ostatnio w pracy z przyjaciółką stwierdziłyśmy, że wcale nie chodzimy w spódnicach. Niestety nie dane było mi jej ubrać, ponieważ źle sprawdziłam wymiary na stronie i nie wcisnęłam się w rozmiar L - który w rzeczywistości jest bardzo,bardzo malutki , całkiem jak europejskie S. Wielka szkoda,bo spódnica jest świetna. Jakby ktoś chciał ją przygarnąć, koniecznie dajcie znać.
Płaszczyk jest bardzo dobry jakościowo. Zamówiłam kolor granatowy w rozmiarze L. Zapina się go u samej góry - na karku. Z tego zamówienia on podoba mi się najbardziej. Ma bardzo miły w dotyku materiał.
Zielona sukienka jest prosta ale dosyć ładna. Ma cudowny kolor, jednak mogłam wybrać mniejszy rozmiar (wybrałam L), ponieważ jest z kolei troszkę obszerna. Jej materiał jest śliski i cienki.
Czarny kombinezon zamówiłam głównie dlatego, że jedyny, czarny jaki miałam, jest na mnie bardzo obcisły i źle się w nim czuję. Uważam, że taki czarny kombinezon wygląda bardzo elegancko. Pasuje ubrać go nawet do pracy, a na wierzch żakiet. Niestety i tym razem nie trafiłam z rozmiarem :( Góra jest ok, na plecach zamek, dopina się do samego karku. Jednak w biodrach, udach i nogawkach kombinezon jest za duży i za szeroki. Masakra :) Na pewno w tej formie nie będę w nim chodzić - możliwe,że go przerobię i zwężę po całości, tylko zastanawiam się nad materiałem, bo jest bardzo cieniutki, czy jest sens to przerabiać.
Czarny kombinezon zamówiłam głównie dlatego, że jedyny, czarny jaki miałam, jest na mnie bardzo obcisły i źle się w nim czuję. Uważam, że taki czarny kombinezon wygląda bardzo elegancko. Pasuje ubrać go nawet do pracy, a na wierzch żakiet. Niestety i tym razem nie trafiłam z rozmiarem :( Góra jest ok, na plecach zamek, dopina się do samego karku. Jednak w biodrach, udach i nogawkach kombinezon jest za duży i za szeroki. Masakra :) Na pewno w tej formie nie będę w nim chodzić - możliwe,że go przerobię i zwężę po całości, tylko zastanawiam się nad materiałem, bo jest bardzo cieniutki, czy jest sens to przerabiać.
Tym razem zamówienie mało trafione :( Wielka szkoda, bo ubrania w Romwe są naprawdę fajne. Wniosek z tego,że trzeba bardzo skrupulatnie sprawdzać wymiary podane na stronie sklepu. Wniosek też dla mnie : będę zamawiać teraz rzeczy bardziej uniwersalne, w których będę dobrze się czuła : bluzy, tuniki - nie jakieś kombinezony. Po prostu chyba nie jest to w moim stylu i nie ma co na siłę szukać dla siebie czegoś, w czym i tak potem nie będzie się chodziło.
Poproszę Was o poklikanie w linki :
♥♥♥
♥♥♥
Bardzo dziękuję za każdą pomoc.
Spodobało Wam się coś?