wtorek, 18 kwietnia 2017

Zmywarka do naczyń nie musi być nudna :) Mata na zmywarkę Oklejaj.pl

Zmywarka do naczyń nie musi być nudna :) 
Mata na zmywarkę Oklejaj.pl
 
 
Pamiętacie jak jakiś czas temu pokazywałam Wam na blogu matę na lodówkę, którą zamówiłam w sklepie Oklejaj.pl ? Wtedy też zamówiłam taką samą matę, z tym samym wzorem, jednak na zmywarkę do naczyń. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać jak się ona prezentuje napisać kilka słów o oklejaniu :)

Spośród mnóstwa dostępnych wzorów zdecydowałam się na czarno - biały kieliszek do wina :) Chciałam dopasować coś typowo kuchennego, ale także musiałam uważać, ponieważ kuchnia bezpośrednio łączy się z salonem i trzeba było jakoś to zgrać. 
 
 
Oczywiście w sklepie Oklejaj.pl jest ogromny wybór wzorów i różnego rodzaju motywów - więc naprawdę ciężko jest się zdecydować. 
 
Tło fajnie komponuje się z resztą pomieszczenia, a sama zmywarka wygląda naprawdę wyjątkowo. O wiele ciekawiej, niż zwykła, srebrna. Jest to też dobry sposób, jeśli mamy na przykład porysowany front zmywarki - możemy zamaskować to matą, w bardzo szybki sposób. 
 
 
Mata magnetyczna przychodzi zapakowana bardzo starannie i dokładnie. Zabezpieczona jest przed porysowaniem. Sama mata jest dosyć gruba, łatwo przywiera do metalowej powierzchni i stabilnie się na niej trzyma. Zamawiając ją w sklepie, można wybrać opcję w macie lub w połysku - ja wybrałam tą drugą.
 

Koszt maty magnetycznej na zmywarkę to 79 zł. Myślę, że nie aż tak dużo. Wydruk jest naprawdę świetnej, wysokiej jakości i potrafi cieszyć oko za każdym razem, jak się na niego spojrzy :) Mata wygląda po prostu bardzo ładnie. Dodatkowo dopasowana jest idealnie pod wymiar naszego sprzętu, ładnie docięta, wszystko pasuje jak należy. 
 
Ważną cechą takiej maty jest jej praktyczność i wielokrotne zastosowanie. Tutaj nie ma porównania z naklejkami, które nie łatwo jest usunąć ze sprzętu i często go niszczą. Mata magnetyczna może być wykorzystywana dowolną ilość razy. Montuje ją się ekspresowo, a jak tylko nam się znudzi, w każdej chwili możemy się jej pozbyć, po prostu odklejając. 
 
 
Można ją czyścić dowolną ilość razy, jest odporna na zniszczenia a dodatkowo pełni rolę ochronną, zabezpieczając sprzęt przed uszkodzeniami. Posiada specjalne pokrycie laminatem, które zabezpiecza przed zarysowaniami i uszkodzeniami, a także blaknięciem kolorów i plamami. Mata przez cały okres użytkowania wygląda jak nowa. 
 
 
Zamierzasz zmienić aranżację kuchni tanim kosztem? A może chcesz ukryć upływający czas widoczny na drzwiczkach zmywarki? Naklejka lub mata na zmywarkę to świetna opcja dla osób, poszukujących nieszablonowych rozwiązań upiększających kuchnię. Żywe i ostre kolory, a także doskonała jakość wydruku sprawiają, że zmywarka przyciąga swoim odmiennym wyglądem. Dzięki macie magnetycznej na zmywarkę nadasz swojej kuchni atrakcyjności i dodasz jej odrobiny nowoczesności. Jest to możliwe nawet w przypadku najbardziej klasycznej aranżacji.

Jestem ciekawa co myślicie o takich gadżetach jak mata magnetyczna na zmywarkę?
Spodobał Wam się taki pomysł?

12 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz. Z miłą chęcią zajrzę również do Was!
Jeśli obserwujesz mój blog-poinformuj mnie o tym, na pewno się odwdzięczę.
Serdecznie pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...