sobota, 16 listopada 2019

Srebrny obrazek jako pomysł na prezent na różne okazje

Srebrny obrazek jako pomysł na prezent 
na różne okazje

Większość ludzi zostało już tak zaprogramowanych stylem życia i wychowaniem, że lubią siebie obdarowywać prezentami i w jakiś sposób uszczęśliwić. Często w ten sposób możemy okazać drugiej osobie wdzięczność, wynagrodzić za coś lub po prostu podkreślić ważność danego dnia, wydarzenia lub osiągnięcia. Często prezenty szykujemy na święta (które koniec końców już za chwilę), urodziny lub po prostu na jakąś uroczystość. Czasami zastanawiamy się nad formą prezentu i niejednokrotnie nie jest nam łatwo podjąć konkretną decyzję. Dzisiaj chciałabym Wam napisać parę słów o takiej formie prezentu jak srebrne obrazki. 

Sama istota takiego prezentu jest mocno wieczysta – obrazek zostaje na zawsze, jest pamiątką na całe życie. Dodatkowo spełnia symboliczną rolę przypominania o darczyńcy. Może spełniać rolę dekoracji wnętrz, ozdobić sypialnię lub salon a także pokój dziecięcy. 


Na takim srebrnym obrazku możemy zawrzeć jakieś złote myśli, przesłanie, motto życiowe – lub po prostu zdecydować się na jakiś, często popularny, religijny akcent. Obrazki religijne mogą być świetnie wykorzystane pod kątem upominku z okazji Chrztu Świętego, Komunii, Ślubu czy nawet w rocznicę małżeństwa. 

Same srebrne obrazki są czasami niesamowicie piękne. Ogromny wybór i wzornictwo wręcz zaskakuje. Ponadto srebrne dodatki we wnętrzach są aktualnie niesamowicie modne. 

Takie srebrne pamiątki mogą być również ozdobione osobistym grawerem, dzięki czemu nabiorą spersonalizowanego charakteru. Dodatkowo w dzisiejszych czasach sam srebrny obrazek potrafi być kolorowy. Oglądając w Internecie przykładowe rzeczy w tym stylu znalazłam między innymi przepiękne serduszka z wyrzeźbionymi kolorowymi aniołkami – po prostu cuda. Szczególnie dla małego bobasa, któremu tak naprawdę nie wiadomo co kupić. Taki srebrny obrazek może okazać się strzałem w dziesiątkę i piękną pamiątką z dziecięcych lat. 


Sama istota takiego prezentu jest bardzo ważna. Oryginalny, nietuzinkowy pomysł i mocno osobiste przesłanie. Obrazek może zawierać napisy z imieniem, datą i tak naprawdę może być w stu procentach zaprojektowany tylko przez nas. Fajnym pomysłem byłoby także wykonanie takiej typowej metryczki dla dzidziusia – z datą i godziną jego urodzin, wagą, długością ciała – te wszystkie informacje zawarte w srebrnym obrazku. Coś wspaniałego. 

Jakość wykonania i wytrzymałość takiej formy prezentu zagwarantuje, że będzie to pamiątka na zawsze. Nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem upływu czasu, nie zniszczy się także w sposób nieumyślny, jak na przykład pamiątki ze szkła. Srebrne obrazki to naprawdę rewelacyjny pomysł na wyjątkowy prezent dla każdego. 

Co myślicie o takim prezencie?

2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz. Z miłą chęcią zajrzę również do Was!
Jeśli obserwujesz mój blog-poinformuj mnie o tym, na pewno się odwdzięczę.
Serdecznie pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...