sobota, 26 września 2020

Fotobum - specjalny kod rabatowy - 10% na fotoprodukty dla Was : qggmrs

Fotobum - specjalny kod rabatowy - 10% na fotoprodukty dla Was : 
qggmrs
 

Dzisiaj przychodzę do Was z super pomysłem jak uwiecznić wakacyjne chwile w oryginalny sposób i zawsze mieć swoje wspomnienia "pod ręką". Idealnym rozwiązaniem są fotoprodukty Fotobum.pl
  
Dziś przedstawię Wam trzy rodzaje takich produktów. Zacznę od fotoGrafii Mini Instax. Są to małe odbitki naszych zdjęć, które idealnie sprawdzą się w portfelu czy w nowoczesnych ramkach na zdjęcia. FotoGrafie Mini Instax (24 sztuki kosztują 14,90 zł)
 

FotoGrafie Mini Polaroid to zdjęcia w formacie popularnych zdjęć z Instaxa, najwyższej jakości wykonywane na profesjonalnym fotolabie. Charakteryzują się doskonałymi kolorami, wysokim kontrastem i szczegółami. Dopełnieniem całości jest papier foto klasy premium - gruby i bardzo błyszczący.

Uzupełnij swoją kolekcję zdjęć z Instaxa o fotoGrafie Mini. Dodaj ulubione zdjęcia z telefonu i ciesz się wspomnieniami.Na każdym możesz dodać swój własny podpis. Masz do wykorzystania 50 znaków :) Każdy pakiet fotografii spakowany w oryginalne ozdobne pudełeczko do przechowywania zdjęć.


Drugi rodzaj to  fotoGrafie Polaroid (26 sztuk kosztuje 19,90 zł) 
 
FotoGrafie Polaroid to zdjęcia najwyższej jakości wykonywane na profesjonalnym fotolabie. Charakteryzują się doskonałymi kolorami, wysokim kontrastem i szczegółami. Dopełnieniem całości jest papier foto klasy premium - gruby i bardzo błyszczący. Zdjęcia wyglądem nawiązują do klasycznego formatu polaroida. Na każdym możesz dodać swój własny podpis. Masz do wykorzystania 50 znaków :)

Do każdego zestawu dołączone oryginalne, ozdobne pudełeczko do przechowywania zdjęć oraz  zabawne naklejki emotki.
 

Kolejnym bardzo fajnym produktem w ofercie Fotobum jest fotoPlakat.
(Dostępny jest on w różnych rozmiarach i względem nich zmienia się cena. Najtańszy otrzymamy już za 12,90 zł a najdroższy za 24,90 zł)
 
 
FotoPlakaty pozwalają na prezentację zdjęć w dużych rozmiarach. Druk wykonywany na maszynie atramentowej w technologii HP Latex i rozszerzonym gamutem kolorów z wykorzystaniem półbłyszczącego papieru fotograficznego APEX PREMIUM o gramaturze 220g. Produkt charakteryzuje się doskonałymi kolorami, wysokim kontrastem i szczegółami.

Wybierz jedno swoje ulubione zdjęcie i stwórz plakat w większym formacie. Najlepsze momenty zasługują na najlepszą oprawę. Wspomnienia z wakacji, zdjęcie ukochanej osoby, rodziny czy zdjęcie ślubne. Taki plakat to piękna dekoracja ścienna. Możesz ją zamówić zarówno dla siebie, jak i komuś na prezent. 


Uwiecznić wspomnienia w tak praktyczny sposób, jak można to zrobić w Fotobum, to naprawdę świetna sprawa. Piękne chwile w życiu trwają krótko, aczkolwiek można je sobie wydłużyć w głowie, gdzie zawsze będą żywe, jeśli tylko będziemy o nich pamiętać. Foto produkty z Fotobum pomogą nam zatrzymać te piękne chwile na zawsze :) Dodatkowo fajnie sprawdzą się również jako prezent dla bliskiej nam osoby. Serdecznie polecam. 

Z kodem qggmrs

Otrzymacie 10 % rabat na wszystkie produkty w sklepie Fotobum

Co myślicie o tego typu formie wydruku zdjęć?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Z miłą chęcią zajrzę również do Was!
Jeśli obserwujesz mój blog-poinformuj mnie o tym, na pewno się odwdzięczę.
Serdecznie pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...