Kwietniowo - majowe denko kosmetyczne
Produkty,
których zużycie nastąpiło w kwietniu i maju oraz krótka recenzja,
jakie wywarły na mnie
wrażenie.
• Kupię ponownie.
• Być może kupię.
• Nie kupię.
1. Biovax Olej z Opuncji i Mango - maska do włosów - U mnie cała nowa seria Biovax całkiem fajnie się sprawdziła. Włosy cudownie po niej pachniały owocami, podkreślała skręt włosów, dobrze nawilżała. Pisałam o niej TUTAJ.
2. GlySkinCare - Maska do włosów z olejem kokosowym, kolagenem i keratyną - To już trzecia maska do włosów GlySkinCare, którą bardzo sobie chwalę. Przede wszystkim za to, że jest to kosmetyk dobrze zbilansowany pod względem wszystkich składników, których potrzebują włosy, aby były zdrowe. Pełna recenzja produktu TUTAJ.
3. Saito Spa - Odżywka do włosów Morze Martwe - Jedna z lepszych odżywek do włosów, jakie miałam. Pomijam mocny, duszący, nieco orientalny zapach, który niekoniecznie należał do fajnych. Odżywka za to działała jak powinna : świetnie nawilżała włosy - pewnie za sprawą kwasu hialuronowego i je wygładzała. Pisałam o niej TUTAJ.
4. Cece of Sweden Hello Nature - Odżywka kokosowa - Odżywkę tą znalazłam w boxie kosmetycznym "Only you Dookoła włosów". Przypadła mi do gustu. Na moich włosach dawała efekt sypkości, objętości i nawilżenia. Pisałam o niej TUTAJ.
5. Idea Toscana - Mydło do rąk - Całkiem fajne mydło do rąk w którym większość składników jest naturalnych. Pisałam o nim TUTAJ.
6. Balea - Żel pod prysznic - Zapach limetki z aloesem pachniał bardzo orzeźwiająco i relaksująco. Lubię żele Balea : są tanie, całkiem dobre i mają ładne opakowania.
7. Intimea - żel do higieny intymnej - żel kupiłam w Biedronce. Nie sprawdziłam składu podczas zakupów i nie zauważyłam, że jest tam SLS. W każdym razie żel bardzo ładnie pachnie i jest całkiem fajny.
8. Bioteq - Maska nawilżająca na tkaninie - Maska dobrze i dogłębnie nawilża cerę. To prawdziwy relaks dla zmęczonej buzi :) Nie wiem czy jeszcze kiedyś ją kupię, bo cenowo wychodzi średnio jak na jednorazowe użycie. Pisałam o niej TUTAJ.
9. Rexona Antyperspirant - Standardowo - zawsze używam Rexony. Jest niezawodna i ładnie pachnie.
Znacie któryś z powyższych produktów?
Jak się u Was sprawdził?
Jak się u Was sprawdził?



