sobota, 24 grudnia 2016

Życzenia Świąteczne ...

Życzenia Świąteczne ...


Dzisiaj zapewne od rana krzątacie się w kuchni lub jesteście w podróży, by dzień taki jak dziś, spędzić w sposób wyjątkowy. Dlatego w tym momencie nie wypada nawet pisać o kosmetykach czy czymkolwiek innym, nie mam nawet na to ochoty. Dziś chcę Wam życzyć spokoju i refleksji, abyście Wigilię i Święta Bożego Narodzenia spędziły tak, jak będzie Wam najlepiej.

Święta to szczególny czas, gdzie właściwie zawsze czuje się pewnego rodzaju magię, która otacza człowieka z każdej strony. Nie chodzi mi tu absolutnie o kiczowate dekoracje, czy amerykańskie kolędy w centrach handlowych. Chodzi mi o tą wyjątkową polskość świąt, rodzinność, przywiązanie do miejsca. O to, że ludzie z całego świata pragną w te kilka dni zjechać się w jedno miejsce i wspólnie cieszyć się tym momentem. To jest piękne i w tym jest ta magia. 


Z całego serca życzę Wam, abyście te dni spędziły w gronie najbliższych Wam osób, aby nigdy na Waszych buziach nie zabrakło uśmiechu i dobrych myśli. To czas nadziei i radości, kiedy warto przewartościować swoje życiowe priorytety i zatrzymać się na moment. Określić co jest dla nas ważne, a co niekoniecznie. Za czym pędzimy przez cały rok, czy daje nam to szczęście...

Dla mnie te święta będą trochę smutne. W tym roku nie będzie już ze mną kilku osób. Chcę o nich pamiętać w tych dniach i nie zawsze będę potrafiła być szczęśliwa, bo jednak przemijanie życia jest mocno bolesnym doświadczeniem.


Ważne więc bardzo jest, żeby świąteczny czas spędzać tak, jak podpowiada Wam Wasze serce. Są różne sytuacje życiowe, odległości - czasami nie do pokonania. Pamiętajcie jednak, że czasu się nie cofnie i pewne chwile w życiu przeminą bezpowrotnie. Jeśli możecie - doceniajcie je, doceniajcie każdy nowy dzień Waszego życia. Bądźcie z bliskimi, z rodziną, cieszcie się ich obecnością.  

Niech ten piękny czas napełni Was ciepłem i życzliwością na cały kolejny rok. Życzę Wam magicznych Świąt, niosących nadzieję na jeszcze lepszy Nowy Rok. Niech będzie on pełen spełnionych marzeń i zrealizowanych planów. Pragnę życzyć Wam samych sukcesów, zdrowia oraz samej pomyślności!


Z całego serca dziękuję Wam za czas, który poświęcacie by odwiedzać mój blog. To już prawie trzy lata jak jesteśmy tu razem. To dzięki Wam jest motywacja, by nadal w tym trwać. Dziękuję serdecznie każdej Czytelniczce! Dziękuję również Firmom, z którymi miałam okazję realizować ciekawe projekty w tym roku. Dziękuję za zaufanie i współpracę. Wszystkim osobom zaangażowanym w jakiś sposób w ten blog, życzę wszystkiego co najlepsze!

Wesołych Świąt!
 a pod spodem moja ulubiona kolęda i góry, które kocham, w tle :)

9 komentarzy:

 1. Samych pięknych chwil w te święta ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych Świąt :*
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Wzajemnie wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana!
  Życzę Ci aby te Święta pozostały
  w twojej pamięci na wiele, wiele lat.
  A także co najważniejsze, zdrowia!
  No i oczywiście wszelakich blogerskich sukcesów :*!
  Wesołych Świąt!
  Mój blog ♥

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Z miłą chęcią zajrzę również do Was!
Jeśli obserwujesz mój blog-poinformuj mnie o tym, na pewno się odwdzięczę.
Serdecznie pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...